תנאי שימוש ומדיניות החזרים

תנאי שירות אלה הם בינך לבין chachoscafe.com

ברוך הבא לאתר chachoscafe.com, תנאי שימוש אלה חלים על הגישה שלך והשימוש באתר chachoscafe.com (אתר זה) המסופק על ידי chachoscafe.com בעת גלישתך באתר אתה מביעה את הסכמתך בשימוש בשירותיים שלנו, אם אינך מסכים לתנאים אלה, אינך רשאי לגלוש באתר.

השירותים ש- chachoscafe.com מספקת למשתמש' כפופים לתנאי השימוש הבאים:
chachoscafe.com שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש בכל עת, גרסת העדכון האחרונה של תנאי השימוש נמצאת בתחתית עמוד זה.

 

א. הסכם זה, המאגד תוך התייחסות הוראות אחרות החלות על השימוש ב- chachoscafe.com, כולל, אך לא רק, תנאים והגבלות הנוספים ומפורטים להלן ("תנאי השלמה") הנוגעים לשימוש בחומר ספציפי מסוים הכלול בחנות. על ידי שימוש בשירותי chachoscafe.com, המשתמש מסכים לציית לכל התנאים וההגבלות הנ"ל. הזכות להשתמש ב- chachoscafe.com היא אישית למשתמש ואינה ניתנת להעברה לאף גורם אחר. המשתמש אחראי לכל שימוש בחשבון המשתמש (תחת כל שם מסך או סיסמא) ועל כל הבטחת השימוש בחשבון המשתמש בהתאם להוראות הסכם זה. המשתמש יהיה אחראי לשמירה על סודיות סיסמאות המשתמש, אם היו כאלה.

אנא עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע על האופן בו אנו אוספים, משתמשים וחושפים מידע אודותיך.

ב- chachoscafe.com תהיה הזכות בכל עת לשנות או להפסיק כל היבט או מאפיין של chachoscafe.com, כולל, אך לא רק, תוכן, שעות זמינות וציוד הדרושים לגישה או לשימוש.

על ידי קבלת התנאים וההגבלות של הסכם זה, חברת chachoscafe.com מאפשרת לך רישיון בלתי-בלעדי מוגבל לגישה ושימוש אישי באתר זה, (https://chachoscafe.com/) ואתרי אינטרנט אחרים שבהם chachoscafe.com רשאים לאשר. אף על פי כן, זכויות או מגבלות אחרות בתנאי שירות אלה, אינך רשאי להשתמש באתר או בשירותים כדי:

(א) להפיץ או להעביר כל מידע, נתונים, טקסט, תמונות, קבצים, קישורים או תוכנה למעט בקשר לשימוש מורשה שלך באתר האינטרנט, בשירותים או אחרת בתגובה לבקשות ספציפיות למידע מאתנו;

(ב) להפיץ או להעביר כל מידע, נתונים, טקסט, תמונות, קבצים, קישורים או תוכנה למעט שיש לך זכויות חוקיות לפרסם ולהפיץ מידע כזה לאחרים דרך אתר האינטרנט או השירותים;

(ג) להעביר או להפיץ חומר שאינו מדויק, בלתי חוקי, מזיק, מאיים, פוגע, מטריד, מאיים, מכפיש, וולגרי, מגונה, בעל לשון הרע, פולש לפרטיותו של אחר, מעורר שנאה, או גזענות אתנית או אחרת, התנגדות לסך כל או למשתמשים אחרים. של אתר האינטרנט;

(ד) לנקוט בכל פעולה העשויה להטיל עומס גדול בלתי סביר על יסוד chachoscafe.com (לפי שיקול דעתה הבלעדי של chachoscafe.com);

(ה) להוציא מידע אישי מכל אדם מתחת לגיל 18 או לחשוף סיסמאות או לזהות מידע אישי למטרות מסחריות או לא חוקיות;

(ו) להציג לאתר האינטרנט או לשירותים או לכל מחשב אחר, וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים, קוד מזיק ו / או כל חומר שנועד להפריע, לפגוע או להגביל את הפונקציונליות של כל תוכנת מחשב או ציוד חומרה או תקשורת;

(ז) לבטל את כל האמצעים שבהם משתמש chachoscafe.com כדי לעצור או להצר את הגישה לחלק כלשהו באתר האינטרנט או בשירותים;

(ח) להתחזות לכל אדם אחר, לרבות אך לא רק, משתמש רשום באתר זה או עובד חברת chachoscafe.com;

(i) לפלוש לפרטיות או להפר כל זכות אישית או קניינית (כולל זכויות קניין רוחני) של כל אדם או גורם;

(י) להתחזות לזהות המשתמש או להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני שגויה;

(k) שימוש לרעה או קבלת גישה לשירותים, לאתר האינטרנט או לרכיב כלשהו באתר;

(l) לנהל פעולות הונאה;

(מ) להירשם ליותר מחשבון משתמש אחד, או להירשם לחשבון משתמש מטעם כל קבוצה או גוף כלשהו;

(n) או להשתמש בכריית נתונים, רובוטים או כלים לאיסוף וחילוץ נתונים דומים או לאסוף או לקצור בדרך אחרת מידע לגבי משתמשים אחרים באתר כלשהו מכל סיבה שהיא, כולל, ללא הגבלה, לצורך העברת דואר אלקטרוני מסחרי בלתי רצוי למשתמשים כאלה…

אנו שומרים על הזכות להגביל כמויות רכישה של פריטים כלשהם, כולל ללא הגבלה לאחר הגשת ההזמנה ו / או הכרה בה. הכללת מוצרים ושירותים כלשהם באתר אינטרנט זה במועד מסוים אינה מבטיחה כי המוצרים והשירותים יהיו זמינים. אם מוצר המוצע על ידינו אינו כפי שתואר, התרופה היחידה שלך היא להחזיר אותו בכפוף לתנאי מדיניות ההחזרה שלנו.

זכאות

אתה חייב להיות בן 13 לפחות כדי להשתמש בשירותים שלנו. אם אתה מתחת לגיל 18, אתה רשאי להשתמש בשירותים שלנו רק תחת פיקוח של הורה או אפוטרופוס חוקי המסכים לתנאים אלה. אם אתה הורה או אפוטרופוס חוקי של משתמש מתחת לגיל 18, אתה מסכים לתנאים אלה ולהיות אחראי למעשים או לפיקוח של משתמש כזה.

חשבונות משתמשים

תצטרך להירשם לחשבון כדי לגשת לחלק מהשירותים שלנו או כולם. אם אתה נרשם לחשבון, עליך לספק פרטי חשבון מדויקים ולעדכן מידע זה אם הוא ישתנה. עליכם לשמור על אבטחת אישורי חשבונכם וחשבונכם ולהודיע ​​לנו מייד אם גיליתם או חושדים שמישהו ניגש לחשבונכם ללא אישורך. אם אתה מאפשר לאחרים לגשת לשירותים דרך חשבונך, אתה אחראי באופן מלא לפעילויות של אותם משתמשים.

תנאי המכירה

זמינות ותמחור – כל המוצרים המוצעים למכירה כפופים לזמינות ואנו שומרים לעצמנו את הזכות לכפות גבולות בכל הזמנה או לדחות את כל ההזמנה או חלקה ללא הודעה מוקדמת. מחירי המוצרים משתנים באופן רצוני בכל עת, אך שינויים לא ישפיעו על הזמנה כלשהי למוצרים שכבר הוצאו להזמנה. הרכישות קשורות גם למדיניות המכירה התואמת שלנו.

מיסים – אתה אחראי לכל מס מכירות, שימוש, חובה, מכס או מיסים ממשלתיים אחרים המגיעים בכבוד לרכישת המוצרים והשירותים שלך ב- "Shopipopy". אנו נאסוף מיסים חלים אם נחליט שיש לנו חובה לגבות מיסים. נקבע הערכה של מיסים שאנו גובים בקופה, למעט אם נאמר בבירור בכתב כי המחיר מכיל מיסים. המסים בפועל שגובים מותאמים לסכום הכולל המוצג בקופה. מספר גורמים עשויים לגרום להבדל, כגון שונות בין תוכנות מעבד ושינוי בשיעורי המס. יתכן וחובתך לדווח ישירות ולשלם מיסים אם אנו לא גובים מיסים כאלה.

אנו ממליצים לך לבדוק את תנאי המסים במדינה שלך.

תשלום – רק אמצעי תשלום תקפים המקובלים עלינו ישמשו לביצוע רכישה באמצעות השירותים. אתה מצהיר שאתה מורשה להשתמש באמצעי התשלום הייעודי שלך. אתה מאשר לנו לחייב את אמצעי התשלום הייעודי שלך עבור הסכום הכולל של ההזמנה שלך (כולל מיסים הניתנים להעברת חיובי משלוח וטיפול). אם כל אחד מהמוצרים בהזמנתך אינו זמין, אנו נחייב רק את המחירים, המסים והחיובים החלים האחרים הקשורים למוצרים הכלולים במשלוח.

אנו מציעים מספר אמצעי תשלום, כולם מוגנים ומבטיחים את אבטחת התשלומים שלך. אמצעי התשלום העיקריים שלנו הם PayPal, CreditCard או DebitCard. אנא זכור כי אמצעי התשלום המוצעים יכולים להשתנות לפי ארץ היעד. לאחר שכל הפריטים נוספו לעגלה וכבר בחרת את סוג המשלוח, כל אמצעי התשלום הזמינים עבור היעד שלך יוצגו.

משלוח – סיכון לאובדן. אתה מסכים לשלם כל דמי משלוח וטיפול המוצגים בעת ביצוע הרכישה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגדיל, להקטין, להוסיף או להסיר דמי משלוח וטיפול מעת לעת, אנו ניידע אותך בכל שינוי שיחול לפני שתבצע את הרכישה שלך. מועדי אספקה ​​או מועדים המוצגים כחלק מתהליך התשלום הם אומדנים בלבד ואינם מובטחים. אלא אם כן, אנו מציינים אחרת בכתב באמצעות השירותים, סיכון לאובדן או נזק למוצר עובר אליך עם מסירת המוצר לספק הייעודי שלנו.

שימו לב, למוצרים באתר שלנו יש זמן ושיטת שילוח מסוימים.

חברת chachoscafe.com מציעה מגוון פריטים , רובם במלאי ויש להזמין אחרים. לכן בעת ​​בחירת פריט יוצג תאריך אספקה ​​משוער. אם הפריט נמצא במלאי, תוכלו למצוא את המידע ליד תאריך המסירה המשוער. 

מסירה – כדי להבטיח את משלוח החבילה שלך, חברת השליחויות זקוקה לחתימה כדי לאשר מסירה מוצלחת. אם אין מי שיקבל את החבילה, הנהג יעביר את החבילה לדואר המקומי או לנמל. במקרה ולא ניתן היה למסור את החבילה שלך מסיבה כלשהי, כגון כתובת שגויה, פרטי מסירה שגויים, סירוב לחבילה וכו '. בדרך כלל זה יוחזר ישירות אלינו. שימו לב שאנחנו יכולים להחזיר רק את מחיר המוצר ששולם. הסחורה צריכה לחזור למחסן שלנו וניתן לאמת כל פריט. תקבל את ההחזר של המוצר ששולם באותה אמצעי תשלום בו השתמשת בעת ביצוע ההזמנה. לא ניתן להחזיר דמי משלוח בתשלום.

החזרים –החזרים של פריטים אשר שומשו ונפתחו, לרבות קפה טחון/לא טחון אינם תקפים. הקפה נטחן לפי בקשת הלקוח. לגבי מוצרי ביאלטי, ההחזרה תינתן רק לאחר שיחה והסבר הסיבה אל מול חברת chachoscafe.com. כל המוצרים נבדקים בקפידה לפני שליחתם אל הלקוחות.

טעויות – בעוד  chachoscafe.com עושה כל מאמץ לספק נתונים ומידע מלאים מעודכן באתר האינטרנט שלו, המידע עשוי להכיל שגיאות דפוס, שגיאות תמחור או טעויות אחרות או אי דיוקים. אנו נשתמש במאמצים רציונליים לתיקון שגיאות בהקדם האפשרי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות: (א) לבטל כל הצעה שנקבעה; (ב) לתקן שגיאות, אי דיוקים או מחדלים; ו- (ג) לערוך שינויים במחירים, בתוכן, בתיאורי מוצרים, בהצעות קידום או במפרטים, או במידע אחר ללא התחייבות להודיע ​​על הודעה כלשהי על שינויים כאמור (כולל לאחר שהוגשה הזמנה, הוכרה, נשלחה או התקבלה, למעט אסור על פי חוק).

אחריות למוצרים – חלק מהמוצרים הנמכרים על ידי השירותים מיוצרים על ידי חברות אחרות. היצרן רשאי לספק אחריות משלו, עם זאת, אלא אם כן צוין אחרת בעמוד המוצר, chachoscafe.com אינה מציעה אחריות על אותם מוצרים. המשמעות היא שהם נמכרים על ידי chachoscafe.com"כמות שהם" ו"בכלל התקלות ". אם היצרן מספק אחריות מוגבלת למוצר, בדרך כלל זה ניתן למצוא באתר האינטרנט של היצרן או עם אריזת המוצר. לכל מוצר שנמכר על ידי השירותים שאינו מוצר Shopipopy, אתה מסכים כי הביטוח שלך הוא אך ורק עם יצרן המוצר ולא chachoscafe.com.

הייפר קישורים- אתה יכול ליצור קישור טקסט לטלפונים שלנו למטרות שאינן מסחריות, ובלבד שקישור כזה אינו מייצג את chachoscafe.com או כל אחד ממוצריו או שירותיו באופן שגוי, מטעה, מגנא וכי אתר הקישור אינו כולל חומר בלתי חוקי או פוגעני. ניתן לבטל הרשאה מוגבלת זו בכל עת. לא תשתמש בלוגו chachoscafe.com או בתמונות קנייניות אחרות של chachoscafe.com ללא אישורנו בכתב.

האתר שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרים ומשאבים אחרים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. קישורים אלה מסופקים למידע שלך בלבד. אין לנו כוונה לפקח על התוכן של אותם אתרים או משאבים, ואסור לפרש קישורים כאל אישור מאתנו מאתרי אינטרנט מקושרים. אנו לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק שעלול לנבוע מהשימוש שלך בהם.

משוב

אנו ממליצים לך להשאיר ביקורות, הערות ושאלות על מוצרים באתרי האינטרנט שלנו. עם זאת, כל שאלה, הערה, הצעה, רעיונות או מידע אחר שתחיל על chachoscafe.com או על המוצרים / שירותים שלנו ("משוב"), אינה מסווגת ו- chachoscafe.com תורשה להשתמש לכל מטרה, מרקנטיל, מבלי לשים לב, אישור או פיצוי לך. אנו מבצעים מעקב קבוע אחר תוכן זה ואנחנו שומרים על הזכות להסיר או לערוך אותו בכל עת. כשמציגים מידע לאתרי האינטרנט שלנו כצירוף מוצרים, סקור או הערת לקוחות אתה מבין שמה שהגשת אינו מוגן בזכויות יוצרים ואתה מתיר את הופעתו באתרי האינטרנט שלנו.

תלונות בנושא זכויות יוצרים

יש לנו מדיניות של הגבלת הגישה לשירותים שלנו וסיום חשבונותיהם של משתמשים שמסגירים את זכויות הקניין הרוחני של אחרים. אם אתה מניח שמשהו בשירותינו מפר את זכויות היוצרים שבבעלותך או שאתה שולט בהן, אתה רשאי להודיע ​​לנו עליו.

אחריות

אירועים שאינם בשליטתנו, לא נהיה אחראים לכישלון כלשהו בביצוע, או עיכוב בהפעלת, כל אחת מההתחייבויות שלנו כלפיך אם תקלה כזו נגרמת על ידי אירוע שאינו בשליטתנו.

אירוע שאינו בשליטתנו הוא אירוע שמעבר לשליטתנו ההגיונית כגון מלחמות, פיגועים, מהומות, שביתות, סכסוכי סחר, אסונות טבע כמו שריפות, רעידות אדמה, שיטפונות, מזג אוויר סגרירי, פירוק, הפרעה לתחבורה, פעולה ממשלתית או כישלון של טלקומוניקציה ציבורית או פרטית או רשתות תחבורה וכו.

אם אירוע כזה יתרחש וזה משפיע על ביצוע התחייבויותינו כלפיך: (א) אנו ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי כדי להודיע ​​לך בהתחשב בנסיבות; ו- (ב) התחייבויותינו כלפיך יושעו למשך כל האירוע. כאשר האירוע משפיע על משלוח המוצרים אליך, אנו ניצור איתך קשר לקביעת מועד משלוח חדש לאחר סיום האירוע.

אם יש לך תלונות כלשהן, אנו מפעילים נוהל טיפול בתלונות בו אנו משתמשים כדי לנסות לפתור מחלוקת כאשר הם מתעוררים לראשונה, אנא יידע אותנו אם יש לך תלונות או הערות.

לכל פנייה או שאלה אתם מוזמנים לשלוח לנו הודעה דרך לחצן הוואצאפ בתחתית הדף.