מדיניות פרטיות

chachos coffee beans מספקים מחויבות לשמירה על פרטיותם של מבקרים באתר זה ומשתמשים רשומים. ב- chachos coffee beans אנו רוצים שתהיה לכם חווית קנייה נעימה. עלינו לאסוף מידע אישי מסוים שאתם מסכימים שנאסוף באמצעות גישה או רישום באתר https://www.chachoscafe.com/, אנו מכבדים ומגנים על זכותך לפרטיות כמפורט להלן במדיניות פרטיות זו. מדיניות זו אינה חלה על מוצרים או שירותים עם מדיניות פרטיות נפרדת שאינה משלבת מדיניות פרטיות זו.

איזה מידע אנו אוספים?

נתוני הרשמה: כשאתה נרשם לחנות המקוונת שלנו תתבקש לספק לנו מידע מסוים. תתבקש להזין את שם: שם משתמש, כתובת דואר אלקטרוני ולהגדיר סיסמה. נתוני הזמנה באתר: כאשר אתה מבצע הזמנה, אתה רושם את חשבונך / חשבון האורח, לפי הצורך, תתבקש להזין את שמך המלא, כתובת הדואר האלקטרוני, כתובת המשלוח, טלפון או פרטי כרטיס אשראי.

לשם מה אנו משתמשים במידע שלך?

ניתן להשתמש במידע שנאסף באחת מהדרכים הבאות:
לעיבוד עסקאות. המידע שלך, בין אם פרטי או ציבורי לא יימכר, יועבר, יוחלף או יימסר לחברה אחרת ללא הסכמתך, למעט המטרה המפורשת של אספקת המוצרים שנרכשו. כדי להתאים אישית את חווית הקנייה שלך (המידע שלך עוזר לנו לשפר ולהגיב לצרכים האישיים שלך). כדי לשלוח אליך חומרי שיווק כמו חדשות חברה, עדכונים, מוצרים קשורים ובקשת שירות.
הערה: בכל פעם שתרצה לבטל את הרישום לקבלת דוא"ל לקידום מכירות, תוכל לבטל את הסכמתך לקבל אותם על ידי ביצוע ההוראות בהודעות דוא"ל אלה.

כיצד אנו מגנים על המידע שלך?
עוגיות?

כן, אנו משתמשים בעוגיות כדי להפוך את אתרי האינטרנט שלנו לידידותיים למשתמש ככל האפשר. (קובצי Cookie הם קבצים קטנים שנאספים בכונן הקשיח של המשתמש), הם נועדו להחזיק כמות צנועה של נתונים ולהכיר את הדפדפן שלך על ידי זכירת מידע ספציפי.

אילו זכויות יש לך על הנתונים שלך?

אם יש לך חשבון באתר זה או שיש לך הערות, אתה יכול לבקש לקבל קובץ מיוצא של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. אתה יכול גם לבקש שנמחק את כל הנתונים האישיים שבידינו. זה אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות ניהוליות, משפטיות או ביטחוניות.

ציות לחוק הגנת הפרטיות המקוונת של ילדים

איננו אוספים מידע מאף אחד מתחת לגיל 13. האתר, המוצרים והשירותים שלנו מופנים כולם לאנשים בני פחות מ -13 שנים. אם אתה מתחת לגיל 13 אינך מורשה להשתמש באתר זה.

שינויים

אנו עשויים לשנות את מדיניות הפרטיות הזו, מעת לעת יש צורך לשנות את תוכן מדיניות זו. אנו נודיע לך על ידי עדכון התאריך בכפתור הפוליסה. ובמקרים מסוימים נוסיף הודעה נוספת באתרנו. לכן אנו ממליצים לך לעיין במדיניות הפרטיות שלנו בכל פעם שאתה מבקר באתר שלנו.